Proszę kliknąć na obrys budynku, by przejść do szczegółowej oferty.

O Osiedlu

Osiedle Słoneczne, to zespół 7 budynków (2 zakończonych, 2 w trakcie budowy i 3 planowanych w dalszej perspektywie czasowej), w zabudowie wielorodzinnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową.

 

Budynki cztero i pięciokondygnacyjne położone są w bliskim sąsiedztwie ulicy Górnej w Gostyniu. Wymarzone miejsce dla  osób ceniących komfort, ciszę i spokój. Zastosowane detale architektoniczne doskonale współgrają z otoczeniem.

Aktualna oferta dotyczy :

BUDYNKU „D”, w którym zaprojektowano 65 mieszkań  o powierzchniach od 35,78 mdo 73,41 m2 . Proponujemy również apartament znajdujący się na 4 piętrze o powierzchni 73,41 m2 wraz z tarasem o powierzchni blisko 50 m2 .

budynek-d

BUDYNKU F, składający się z 45 mieszkań o powierzchniach 37,88 m2 do 76,91 mZ tarasu rozpościera się widok na okalające osiedle pola uprawne oraz mieniącą się zielenią traw i łanami dojrzałych zbóż panoramę.

Budynek F

W odległości 400 m od osiedla znajduje się bosko piłkarskie oraz korty tenisowe. Tuż przy osiedlu położony jest teren rekreacyjny zielony wraz z placem zabaw.

Termin zakończenia budowy BUDYNKU „D” planujemy JUŻ NA KONIEC CZERWCA 2016.

Z kolei już teraz możesz zarezerwować sobie swoje wymarzone „M” w Budynku F

Mieszkania zostaną oddane do użytku w stanie deweloperskim.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z dopłat z rządowego programu „Mieszkanie dla młodych„.